O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

 
 
O nás

Byť rodičom, to je tá najúžasnejšia životná skúsenosť.
Skúsenosť, ktorá zahŕňa veľkú škálu vašich pocitov.

Každodenná radosť, ktorú spoločne s dieťatkom prežívate, hrdosť z prvých pokrokov a prvých úspechov, zodpovednosť, únava, niekedy stres z nepoznaného, strach... Veru, nie je to len prechádzka ružovou záhradou.

Často sa s vypätím síl snažíme pre deti zabezpečiť len to najlepšie. A práve v tomto úsilí vám chceme byť nablízku. Nestrácajte svoj drahocenný čas, ktorý by ste mohli tráviť s vašimi detičkami, chodením po obchodoch. Komfortne, v pohodlí vášho domova, si tovar môžete vybrať, poobzerať, porovnať, a keď sa rozhodnete potom už len kliknutím šupnúť do košíka, a hotovo! A o pár dní už môžete mať balíček od nás doma.

Od začiatku sa zameriavame na kvalitu a dizajn, avšak vyberáme pre vás produkty za prijateľné ceny. Ponúkame tovar od najznámejších svetových výrobcov, ale aj množstvo čisto slovenských produktov. Mimoriadne obľúbené sú naše Eniki Beniki handmade výrobky, ktoré nekúpite nikde inde, iba u nás.

U nás si môže nakúpiť mamička, ktorá sa na príchod dieťatka iba chystá, alebo sa práve vrátila z pôrodnice, no obrovský výber máme pre rodičov väčších detí. Jednoducho sa snažíme mať všetko, čo by ste pravdepodobne mohli potrebovať, keď sa na rodičovstvo chystáte, alebo už dieťatko máte. Ponúkame výhodnú dopravu, široké možnosti platby a doručenia, tisíce druhov tovaru skladom, čo zaručuje rýchle dodanie. Tovar si môžete prísť vyzdvihnúť aj osobne, na naše odberné miesto na Gruzínskej 30 v Bratislave, a za dopravu potom neplatíte vôbec nič.

A napokon, sme šťastní, že máme možnosť pomáhať. Ponúknuť materiálnu pomoc deťom v detských domovoch, alebo sociálne slabým rodinám. A vy, ak sa k nám chcete pripojiť, môžete sa zapájať do pravidelných mesačných zbierok pre detské domovy. Stačí, ak na záver vášho nákupu zaokrúhlite svoju sumu podľa vášho výberu. Do vybraného domova putuje celá suma, ktorú darujete!

Tak vitajte vo svete rodičov, ktorí chcú pre svoje deti to najlepšie.

Eniki Beniki – pre rodinu všetko.
Aj vy do nej patríte!

 
 
 
 
Vybrali sme pre vás
48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia