NAJNOVŠIE PRIDANÉ

ÚvodLodger

Lodger

Lodger a jeho produkty pre mladých rodičov

 

Lodger je jeden z najúspešnejších výrobcov produktov pre novorodencov a malé deti. Ponúka  optimálny komfort a pocit bezpečia doma alebo na cestách. Jeho prednosťou je bezpečnosť a mobilita. Určite chcete dbať na zdravý vývoj vášho dieťaťa a jeho dobré pohodlie. Vyberte si preto kvalitu.

 

Detské fusaky Bunker fleece

 

Lodger vyrába vysokokvalitné fusaky, ktoré majú viacúčelové využite. Ako odolný, bezpečný a pohodlný vám odporúčame fusak Bunker, ktorý je vhodný do všetkých ročných období. Fusak Bunker je vyrobený zo špeciálne navrhnutých tkanín, ktorými sa výrobky Lodger odlišujú od iných výrobcov.

 

Použitie kvalitných tkanín fusaku Bunker

 

Vybrané, certifikované a tisíckami detí overené, rodičmi doporučované detské fusaky Bunker vás presvedčia. Firma Lodger dbá pri návrhu a výrobe detských fusakov na tú najvyššiu kvalitu, takže sú používané len kvalitné materiály – len tá najkvalitnejšia bavlna alebo fleece. Tieto materiály si udržiavajú svoj vzhľad, rýchlo schnú a budú vám dobre slúžiť aj po mnohých opraniach. Sú obzvlášť testované, tak aby dosahovali tie najlepšie výsledky pri testoch detských produktov. Fusaky Bunker vyhrali veľa nezávislých spotrebiteľských testov detských fusakov.

 

Produkty Lodger

 

Lodger nie sú len detské fusaky. Je to tiež celý ucelený sortiment detských potrieb. Určite oceníte aj ich funkčnosť a praktické používanie a starostlivosť o ich hygienu.  Práve na bezstarostnú údržbu sú navyknuté mamičky na celom svete. Určite oceníte aj praktický fusak do kočíka, ktorý bezpečne ochráni a a určite je lepší než akákoľvek deka.

 

Variabilita fusakov Lodger

 

Fusaky Lodger sú veľmi variabilné – samostatne sa môže používať ich vnútorná aj vonkajšia časť. A preto sú aj veľmi priedušné a použiteľné po celý rok.  Určite využijete ich prednosti pri nestálom počasí.

 

Štýlová značka Lodger ponúka okrem fusakov Bunker aj mnoho iných kvalitných a praktických výrobkov, ktoré zaradíte medzi svoje obľúbené.

 

Napríklad rukávniky lodger warmer sú praktické a v prevedení Lodger majú šmrnc a ešte k tomu si ich viete skombinovať presne s fusakmi Bunker. V rovnakých kolekciách ponúkame detské čiapky, šále, capačky, overaly..

 

Z krásnych a kvalitných bavlnených látok ponúka značka Lodger úžasné osuškové plienky Swaddler, body, spacie vaky Hopper, poťahy na prebaľovacie podložky, zavinovačky Bundler a v neposlednom rade bavlnené deky dreamer.

 

Novinkou u značky Lodger sú fusaky Bunker, mini-Bunker a overaly v prevedení polyester, kde vrchný materiál je mimoriadne príjemný šuštiak.

 

Kolekcia Scandinavian od Lodger sa stala najpredávanejšou za posledné roky.

Zobrazené produkty 1 - 64 z celkových 182
Zobraziť stranu: 1 2 3 »

Fusak Lodger Bunker Botanimal - Sage

Fusak Lodger Bunker Botanimal - Sage
119,60 € 113,90 €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »