NAJNOVŠIE PRIDANÉ

ÚvodKiddy

Kiddy

Kiddy je renomovaným nemeckým výrobcom detských autosedačiek. V tejto oblasti sa pohybuje už vyše 30 rokov. Kiddy znamená tradíciu, inováciu a medzinárodnosť. Výsledkom týchto troch faktorov sú špičkové produkty, nadšasový dizajn a skutočnosť, že kiddy svoje výrobky predáva vo viac ako 40 krajinách sveta.

Ešte pod názvom "Sicartex" vyrábal rodinný podnik rohožky a poťahy pre automobilový priemysel. V roku 1978 firma predstavila svoju prvú autosedačku "Urkiddy", ktorá v teste organizácie Stiftung Warentest zvíťazila.

Kiddy je jedna z mála firiem, ktorá u detských autosedačiek stavila na ochranný pultík; v tomto ohľade je kiddy priekopníkom a vedúcou značkou na trhu zároveň. Tiež vďaka ochrannému pultíku sa kiddy pravidelne stáva víťazom testov detských autosedačiek (kiddy infinity pre 2007, kiddy comfort pro 2008, kiddy energy pro 2010 a kiddy guardian pre 2010): V sedačke s ochranným pultíkom sú deti v prípade čelného nárazu lepšie chránené pred zraneniami hlavy a krčných stavcov. Okrem toho sa high-tech materiály, ktoré absorbujú energiu, starajú v oblasti hlavy a ramien o najlepšiu ochranu v prípade bočného nárazu. Novo vyvinutý absorbér nárazu (KSA) je najnovším bezpečnostným prvkom kiddy - KSA je schopné v prípade nárazu pri autonehode vstrebať vzniknutú energiu a tým dieťaťu zachrániť život.
Kolekcia produktov "kiddy Design", ktorá bola navrhnutá v spolupráci s Käthe Kruse, Coppenrath a Revensburger, dáva detským autosedačkám nový rozmer. Detské autosedačky sú dostupné v takmer všetkých európskych štátoch, ale aj v Ázii a USA.

OCENENIA Kiddy

Bavarias Best 50

Prvýkrát za 45 rokov existencie bolo Kiddy ocenené cenou "Bavarias Best 50" v júli 2011 a tak patrí medzi 50 najrýchlejšie rastúcich firiem strednej veľkosti v Bavorsku. Táto cena je udeľovaná firmám, ktoré sú počas posledných piatich rokov schopné zdvihnúť počet zamestnancov a svoj ročný obrat.


Nemecký štandard: "To najlepšie pre Vaše dieťa"

V septembri 2011 bolo Kiddy zahrnuté do kompendia "To najlepšie pre Vaše dieťa." So svojimi inovatívnymi autosedačkami dosahuje rodinná firma Kiddy najvyšší Štandard kvality a tradície. V knihe sa píše: "Kiddy sa nekompromisne sústredí na bezpečnosť detí. Preto Kiddy zriadilo vlastné crash-simulation centrum, skúma a testuje bezpečnosť svojich výrobkov, používa najnovšie softvéry, a ďalej ich optimalizuje uplatňujúc bohatstvo svojich skúseností a know-how svojich inžinierov a dizajnérov. Postupy sú zložité a výsledky presvedčivé: autosedačky chránia deti a spokojní rodičia cítia, že sú ich deti v bezpečí a že robia pre ne len to najlepšie.

Growth Champion 2011/11

V januári 2012 Kiddy GmbH bolo ocenené ako "Šampión rastu". Táto cena je udeľovaná spoločnostiam, ktoré po roky rástli viac než ich konkurenti a môžu už teraz slúžiť ako vzor pre ostatné firmy. Po mnoho rokov Kiddy GmbH vykázalo nadpriemerný rast v porovnaní s ostatnými. Pre tento udržateľný spôsob podnikania a chuť slúžiť ako modelová rodinná firma získalo Kiddy cenu "Growth Champion 2010/11".

 

Víťaz testu 2013

Autosedačka Kiddy Phoenixfix Pro 2 sa stala víťazom celoeurópskych nezávislých testov bezpečnosti detí v autosedačkách s výsledkom 1,4 v kategórií 9-18 kg.

Test previedol nemecký automotoklub ADAC s časopisom Stiftung warentest.


Phoenixfix pro2 je logickým vyústením dlhoročných skúseností a inovatívneho vývoja vynikajúcich autosedačiek Kiddy. Ohromí neskutočne dokonalou optimalizovanou bočnou ochranou a zvýšenou ochranou proti čelnému nárazu za pomoci preslávenej Kiddy originálnej bezpečnostnej pultíkovej technológie.

Okrem toho umožňuje v automobile pripojenie na normovaný systém upínania ISOFIX a súčasne aj možnosť pohodlnej odpočinkovej polohy pre dieťa. High-end bezpečnostné prvky idú u neho ruka v ruke s certifikovaným komfortom: za svoju vypilovanú ergonómiu dostal Kiddy Phoenixfix pro tak ako aj ostatné Kiddy autosedačky certifikát kvality AGR - "Aktion Gesunder Rücken eV".
 

S novou Kiddy Phoenixfix pro2 sa stalo prvýkrát, že v teste ADAC a Stiftung Warentest autosedačka zo skupiny I (9-18 kg), získala hodnotenie veľmi dobre. Najlepšie hodnoty v oblasti bezpečnosti, manipulácia a obsahu cudzorodých látok viedli k celkovému hodnoteniu 1,4 - čo je najlepší výsledok aký kedy bol v skupine I dosiahnutý. "Kiddy sa postaralo o premiéry: ponúka prvý autosedačku s ocenením veľmi dobre pre deti od 9 mesiacov do štyroch rokov. Zatiaľ toto najvyššie hodnotenie získaval len detské prenášačky " píše Stiftung Warentest.

Prvýkrát v 45-ročnej histórii skúšok detských autosedsaček dal Touring Club Švajčiarsko (TCS) maximálny rating "výborne". Odborníci ocenili najmä "bezpečnosť a prevedenie na najvyššej úrovni" hodnotením 5 hviezdičiek.

Známkou "veľmi dobrá" pre Phoenixfix kiddy pro 2 je tiež hodnotenie ÖAMTC. "Sedačka je veľmi ľahká a presvedčila veľmi nízkymi hodnotami zaťaženia dieťaťa v čelnom a bočnom náraze. V iných testovacích kritériách nebolo zistené nič zlé" povedal ÖAMTC.

 

Zobrazené produkty 1 - 4 z celkových 4

Autosedačka KIDDY CruiserFix Pro 2015

Autosedačka KIDDY CruiserFix Pro 2015
od 189,- € 175,77 €

Autosedačka KIDDY PhoenixFix Pro 2

Autosedačka KIDDY PhoenixFix Pro 2
od 226,- € 210,18 €
Na stranu: produktov.