NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Úvod Pre zákazníkovStrážny pes

Strážny pes

Táto funkcia je prístupná len prihláseným užívateľom. Prosím prihláste sa pomocou vášho prihlasovacieho mena a hesla. Ak nevlastníte prihlasovací email a heslo, tak sa prosím zaregistruje

Čo je to Strážny pes?

Pomocou "Strážneho psa" môžete sledovať produkty, ktoré Vás zaujímajú, pri ktorých by ste nechceli prešvihnúť výhodnú akciu alebo dostupnosť. Pridajte si produkt do zoznamu Strážneho psa a on Vám ho bude strážiť. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte a ihneď si môžete pridávať produkty do zoznamu Strážneho psa.

 

Strážny pes sleduje cenu a dostupnosť tovaru:

  1. Cenu - chceli by ste si kúpiť nejaký konkrétny produkt, ale zdá sa Vám pridrahý? Vždy keď daný produkt zlacnie, strážny pes Vám pošle o tejto zmene automaticky email. Vy tak nemusíte stále sledovať ceny ale všetko za Vás odsleduje Strážny pes.
  2. Dostupnosť - chceli by ste si kúpiť nejaký konkrétny produkt, ale momentálne je vypredaný? Ak je produkt vypredaný, nevieme Vám povedať kedy bude opäť k dispozícií - môže to byť o týždeň ale i o pár mesiacov. Pridajte si ho do zoznamu „Strážneho psa“ a v momente, keď sa jeho stav zmení a bude opäť dostupný, strážny pes Vás o tejto skutočnosti bude informovať emailom.

Ihneď po prihlásení sa na www.enikibeniki.sk máte možnosť sledovať, aké tovary máte v zozname Strážneho psa.


V zozname vidíte:

  • aké produkty sledujete
  • aká bola ich cena v deň, keď ste si ich do zoznamu Strážneho psa pridali
  • dátum a čas pridania do zoznamu Strážneho psa
  • aktuálnu cenu produktov

Upozornenie: Ceny produktov, ktoré sú vypredané, sú informatívne a môžu sa v čase naskladnenia líšiť. 

Využite jedinečnú funkcionalitu Strážneho psa na www.enikibeniki.sk - je to jednoduché a máte stále prehľad.